NAŠE APARTMÁNY

Apartmánový dům se nachází v malebné obci Jevišovka, ležící 13 km západně od Mikulova. Tento historický dům  z roku 1887 Vás jistě okouzlí svou nezaměnitelnou atmosférou a dýchne na Vás kouzlem dob dávno minulých. Vychutnejte si svůj pobyt ničím nerušeni. V domě jsou pouze dva apartmány oddělené zdí tak silnou, že přes ní vskutku není slyšet vůbec nic. Na zápraží na Vás čeká venkovní posezení u rybníčku s koi kapry.

Apartmán Anton Wolf

Romantický historický apartmán se samostatným vchodem je vhodný zejména pro páry. V prostorném apartmánu vás okouzlí původní dřevěná podlaha a strop, který odkazuje na prvního majitele domu Antona Wolfa a letopočet 1887. K dispozici je plně vybavená kuchyně, oddělená ložnice, sociální zařízení a zápraží pro příjemné posezení. Apartmán má kapacitu až čtyři lůžka.

Apartmán Anna Wolf

Druhý příjemně vzdušný apartmán je pojmenován po sestře Antona Wolfa, která se narodila v Jevišovce roku 1857. Apartmán má také samostatný vchod a kapacitu až čtyři lůžka. Díky střešním oknům je apartmán téměř celý den plný světla. Najdete v něm plně vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, romantickou ložnici v podkroví a zápraží pro příjemné posezení. Apartmán má kapacitu až čtyři lůžka.

K dispozici je uzamykatelná místnost pro kola včetně přívodu el. energie pro dobití Vašich elektrokol. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně a bezplatné WiFi připojení v obou apartmánech. Parkování je k dispozici přímo před apartmánovým domem.